Wybierz dietę dla siebie

W każdej z naszych diet istnieje możliwość eliminacji produktów nietolerowanych lub nielubianych. Poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia.

Dieta indywidualna
Dieta polecana osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie uzyskać wymarzoną sylwetkę. Zawiera wszystkie grupy produktów.
już od 41 zł/dzień*
Zamów
Dieta wegetariańska
Jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które chcą wykluczyć ze swojego jadłospisu potrawy mięsne. Dieta zawiera ryby.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta bezlaktozowa
Dieta całkowicie eliminująca z jadłospisu produkty zawierające laktozę.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta warzywno-owocowa
Post leczniczy. Dieta oczyszczająca bez możliwości eliminacji lub wymiany produktów. Dostępna w kilku różnych pakietach - szczegóły uzyskasz u opiekuna klienta.
już od 756 zł/14 dni*
Zamów
Dieta o niskim IG
Dieta dla osób z cukrzycą typu 2 oraz ze stanem przedcukrzycowym. Pozwala na obniżenie poziomu glukozy we krwi dzięki posiłkom niskim Indeksie Glikemicznym.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta bez pszenicy
Dieta nie zawierająca pszenicy. Idealna dla osób chcących ograniczyć zawartość glutenu w swoim menu.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta w dnie moczanowej
Dieta o obniżonej zawartości puryn. Eliminuje z jadłospisu produkty wysokobiałkowe - mięso oraz rośliny strączkowe. Zawiera niektóre ryby w niewielkich ilościach.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta dla kobiet w ciąży
Dieta dla kobiet cieżarnych oraz planujących ciążę. Dzięki niej zadbasz o zdrowie swoje oraz swojego maleństwa.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta szpitalna
Specjalnie dostosowany pakiet posiłków, które wspomogą leczenie podczas pobytu w szpitalu. Zapytaj o szczegóły opiekuna klienta.
już od 43 zł/dzień*
Zamów
Dieta dla trenujących
Dieta o dużej zawartości białka, dla osób intensywnie trenujących lub bardzo aktywnych. Występuje tylko w wariancie 3000 kcal.
już od 71 zł/dzień*
Zamów

*Ceny mają charakter poglądowy i nie zawierają rabatów i aktualnych promocji. Większość wycen jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Przejdź do zakładki “zamów”, aby poznać cenę wybranej diety.